Для власників нерухомості


Продаж нерухомості

Продаж і оренда нерухомості - основний вид діяльності компанії "АН ПМЖ". Наша згуртована команда фахівців підбере для Вас найбільш вигідне рішення. Маючи багаторічний успішний досвід роботи, а також завдячуючи високій репутації агенції, наші співробітники дадуть відповідь на виникаючі питання і допоможуть вірно оформити угоду.

Оцінювач буде у Вас в зручний час і проконсультує щодо вартості майна. Ріелтор професійно сфотографує нерухомість, уточнить всю інформацію необхідну для подачі оголошення на сайт агенції, здійснить організацію переглядів з попереднім погодженням з господарем, а спеціальний віртуальний тур або відео вбереже від нерезультативних відвідувань, лишаючи тільки покупців налаштованих серйозно. Таким чином економиться Ваш час, а весь процес продажу або здачі в оренду нерухомості стає зручним, швидким і простим. Фінальний етап угоди обов'язково проводитися під контролем професійних юристів для гарантії законності і надійності пропозиції.

Проте ми розуміємо, що укладенням договору все далеко не закінчується. Часто залишається досить багато речей і меблів, які не встигли, а може просто забули перевезти. З таким завданням легко допоможуть впоратись фахівці нашої компанії. Ваші меблі та речі цілі та неушкоджені відправляться на нове місце. Спеціально обладнані автомобілі та кваліфіковані співробітники розберуть, доставлять і знову зберуть все акуратно, заощадивши Ваші гроші та час.

А якщо виникне потреба в якісному прибиранні, ми і в цьому готові допомогти. Клінінгові послуги, що надаються нашою агенцією, відрізняються високою якістю і приємною ціною, а фахівці є перевіреними досвідченими співробітниками. Ви можете бути спокійні щодо безпеки своїх речей.

З агенцією "АН ПМЖ" Ви можете бути впевнені, що весь процес переїзду буде під найвищим постійним контролем. Адже наші клієнти - це й наші друзі!

Для того щоб вже зараз наблизиться до успішного продажу або здачі в оренду приміщення, зателефонуйте за контактним номером або залиште заявку, заповнивши форму на нашому сайті.

 
^ Вгору