Про компанію


У вас є нерухомість? Уявіть! Ви продали свою квартиру в центрі Києва за 3 дні. Придбали заміський будинок у Київській області, про який ви так мріяли після прогулянок по затишній Празі чи, може, вільному Копенгагену. Вважаєте, що це нереально?

Філософія київської Агенції нерухомості «ПМЖ» з 2010 року полягає в роботі переважно з ексклюзивними об'єктами нерухомості. Це означає що ви, улюблений замовник, отримуєте не лише стандартні послуги оренди, продажу та покупки об'єктів. Ви отримуєте готові рішення, пов'язані з нерухомістю.

Невелика згуртована команда АН «ПМЖ» пропонує потрібний саме вам результат. Ви отримуєте повноцінний пожиттэвий сервіс «під ключ» стосовно питань нерухомості. Ви купуєте Гарантію від АН «ПМЖ». Ми є Членом Асоціації фахівців з нерухомості України (АФНУ) з 2011 року.

Оптимізм. Ентузіазм. Харизма. Висока працездатність – це наші 4 цінності, які виражені в 5 словах. Якщо перевести це на звичну зрозумілу мову, то маємо: ми знаємо, що ви отримаєте потрібний вам супровід з конкретним результатом стосовно оренди, купівлі або продажу нерухомого майна в Києві і області за потрібною вам ціною та в оптимальний термін з мінімумом ризиків.

Щоп'ятниці ми запрошуємо партнерів до нас на День Відкритих Дверей. У цей день зустрічаємося з потенційними партнерами для співпраці і втілення нових ідей з надання послуг для наших клієнтів.

Агентство нерухомості «ПМЖ» працює з власниками в Києві та Київській області, тому більшість об'єктів ексклюзивні. Це означає, що ми уважно ставимося до кожного об'єкту. Ви й не помітите, як ми станемо друзями.

Нащі партнери

 
^ Вгору