Оцінка нерухомості


Одним з найперших і найважливих питань, що виникають під час продажу або купівлі нерухомості, є об'єктивна оцінка її вартості. Сам же процес оцінки має свої особливості і вимагає глибоких знань і багаторічного досвіду в цій сфері. В першу чергу експерт повинен досконально орієнтуватися в сучасних тенденціях ринку нерухомості. Далі, керуючись досвідом, виконати точну оцінку конкретного об'єкта нерухомості прийнявши до уваги всі його індивідуальні особливості: якість і вартість ремонту або перепланування, фізичні характеристики, близькість або віддаленість від об'єктів інфраструктури та інші фактори. В кінцевому підсумку, професійний оцінювач з легкістю орієнтується в сучасній законодавчій, нормативно-правовій базі щодо оцінки й операцій з нерухомим майном та із задоволенням допоможе Вам вирішити всі виникаючі проблеми. Якщо ж випустити хоча б один пункт, то можна сильно помилитися з ціною і Ви втратите як гроші, так і час.

Найкращим рішенням в такій ситуації буде звернутися до кваліфікованих фахівців компанії «АН-ПМЖ» і провести оцінку нерухомості швидко і надійно. Оцінювачі нашої компанії професійно визначать ринкову, споживчу, страхову, ліквідаційну та інші види вартостей, а також проведуть якісну експертну оцінку різних типів нерухомості.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам швидко оцінити квартиру, дачу, будинок, ділянку, комерційну нерухомість та інші види нерухомості.

Для запису на консультацію до оцінювача Ви можете зателефонувати за телефонами:

  • 067-25-66-999
  • 095-053-0008
  • 093-121-92-52
  • 044-332-68-12

Зв'яжіться з нами

Email:

Ви можете заповнити форму нижче для зв'язку з нами.

Поля, відмічені*, є обов'язковими для заповнення. 
^ Вгору