Перевезення меблів


З кожним роком послуга перевезення меблів стає все більш і більш затребуваною. Ви вирішили переїхати ближче до роботи або ж навпаки - до тихого району, нарешті маєте власну квартиру або ж придбали будинок для всієї родини, можливо вирішили перебратися на дачу на літо або переїжджаєте всім офісом до іншого місця. У кожному випадку виникає питання - що робити з меблями?

Можна звичайно ж перевезти меблі звернувшись за допомогою до друзів або знайомих. Але в такому разі проблеми тільки примножаться: меблі абияк розібрали, ледве знесли, щось загубили і розбили, додали кілька подряпин, сколів і потертостей. Автомобіль не обладнаний, тому при перевезенні з'явилося ще пару подряпин або ж взагалі щось розламалося. При складанні меблів виявиться відсутність необхідних інструментів і досвіду, в результаті деякі частини меблів будуть просто зіпсовані. Більш того може постраждати і оздоблення стін у Вашому або ж орендованому приміщенні. У підсумку таке перевезення меблів своїми силами обійдеться для Вас додатковими проблемами і великими фінансовими витратами.

Всього цього можна уникнути просто звернувшись до професіоналів компанії «АН-ПМЖ». Ми допоможемо перевезти меблі охайно і за невеликі гроші.

Замовити послугу з перевезення меблів у нашій компанії Ви можете зателефонувати за наступними телефонами:

  • 067-25-66-999
  • 095-053-0008
  • 093-121-92-52
  • 044-332-68-12

Зв'яжіться з нами

Email:

Ви можете заповнити форму нижче для зв'язку з нами.

Поля, відмічені*, є обов'язковими для заповнення. 
^ Вгору