Страхування


Страхування майна - це фінансовий механізм захисту майна від можливих ризиків його знищення, пошкодження або крадіжки. Ви можете застрахувати будь-яку нерухомість, що належить вам на правах власності, а також членам вашої родини, або ж майно, яке ви орендуєте, взяли в прокат або лізинг.

Страхові випадки наступають в таких випадках: удар блискавки, пожежа, вибух, затоплення (в тому числі і з сусідніх приміщень), пограбування або псування майна, стихійне лихо, пошкодження транспортним засобом. Також ви можете застрахувати вашу відповідальність перед сусідами за збиток заподіяний Вами внаслідок власної необережності.

У разі знищення або пошкодження застрахованого майна страхове відшкодування виплачується в повному обсязі в межах обраних страхових сум і лімітів відповідальності за окремими категоріями майна.

Договори страхування майна можуть бути укладені як на один рік, так і на невизначений термін з щорічним перерахунком вартості майна і суми річних платежів.

Якщо ви хочете почувати себе в безпеці і впоратися з можливими «подарунками» долі, то страхування від компанії "АН-ПМЖ" допоможе Вам у цьому!

Для запису на консультацію щодо страхування Ви можете зателефонувати за наступними телефонами:

  • 067-25-66-999
  • 095-053-0008
  • 093-121-92-52
  • 044-332-68-12

Зв'яжіться з нами

Email:

Ви можете заповнити форму нижче для зв'язку з нами.

Поля, відмічені*, є обов'язковими для заповнення. 
^ Вгору