Будівництво / ремонт


Ми намагаємося повною мірою забезпечити комфорт наших клієнтів при проведенні будь-яких ремонтно-будівельних робіт. Кожна людина, яка хоч раз стикалась з необхідністю в переробці приміщення, знає, як це буває складно, особливо тоді, коли підрядник не якісно виконує свою роботу. Будівництво бажаного будинку розтягується на роки, а переїзд до оновленої квартири відкладається вже який місяць.

Кваліфіковані співробітники нашої команди беруть на себе всю відповідальність за надання якісної послуги в зазначені терміни. Згуртований постійний штат працівників, що володіє багаторічним досвідом, гарантує якісний кінцевий результат без зайвих витрат.

Агенція «АН ПМЖ» забезпечує комплексний супровід ремонтно-будівельних робіт. За всю рутинну роботу відповідаємо ми: починаючи від складання проектно-кошторисної документації, організації самого процесу, до постачання і комплектації всім необхіднми обладнанням та матеріалами. Ви будете вільні від годинних походів до будівельних магазинів і проведення кожної вільної хвилини за розрахунками!

Професіоналізм нашої команди допоможе Вам втілити задумане в установлені терміни та з найвищою якістю!

Для запису на консультацію з питаннь ремонту або будівництва Ви можете зателефонувати за телефонами:

  • 067-25-66-999
  • 095-053-0008
  • 093-121-92-52
  • 044-332-68-12

Зв'яжіться з нами

Email:

Ви можете заповнити форму нижче для зв'язку з нами.

Поля, відмічені*, є обов'язковими для заповнення. 
^ Вгору